ΔΗΛΕΣΙ – ΘΗΒΑ 1-3 δυστυχώς το σκορ δεν λέει την αλήθεια … (foto & video)

Σε ένα πολύ δυνατό αγώνα το ΔΗΛΕΣΙ στάθηκε ισάξια απέναντι στην πρωτοπόρο και αήττητη ομάδα της ΘΗΒΑΣ.

Η ΘΗΒΑ μπήκε δυνατά στον αγώνα το πρώτο ημίωρο πετυχαίνονται 2 γκολ το ένα μόλις στο 5ο λεπτό και το δεύτερο στο 31ο  , στο 2ο ημίχρονο έκανε  το τελικό 1-3.

Όλοι οι παίχτες της ΑΕ ΔΗΛΕΣΙΟΥ έπαιξαν παρά πολύ καλά απέναντι στο πολύ σκληρό παιχνίδι των παιχτών της ΘΗΒΑΣ και την τραγική διαιτησία του διαιτητή Θεοχάρη με τα ανάποδα σφυρίγματα που έδινε και τα κλειστά μάτια του ενώ , ήταν μπροστά στις φάσεις.

Το ΔΗΛΕΣΙ μείωσε το σκορ στο 41ο λεπτό με ένα εκπληκτικό γκολ του Παναγιώτη Ζαφειρόπουλου.