ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΑΕ ΔΗΛΕΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΠΟΥΡΤΖΙΟΥ (foto-video)
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh0bQUExBdXVTzZLIDHubjsdU_BRxUsdNqZsbJy7awgW9rm70nRRp70ponUNmgx4EAn8VB_SC6qEJLYeH1o88B5BrtZUZF1NAauyJZzxMuZhW5pVgh37z__ILHJUllk3mbYIIBBft7AH5FN/s640/watermarked-DSCI0022.jpg)
Την Πέμπτη 27 Αυγούστου στο γήπεδο Σχηματαρίου η ΑΕ ΔΗΛΕΣΙΟΥ έδωσε φιλικό αγώνα με τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΠΟΥΡΤΖΙΟΥ. Ο νέος προπονητής της ομάδας Βαγγέλης Λύγκος δοκίμασε διάφορα συστήματα και αρκετούς νέους παίχτες που έχουν ενταχτεί στην ομάδα. Η ομάδα του Δηλεσίου ήταν αρκετά δεμένη και φάνηκε πανέτοιμη για το πρωτάθλημα. Το παιχνίδι έληξε χωρίς τέρματα αλλά το αποτέλεσμα του ήταν η πολύ καλή οργάνωση και το στήσιμο της ομάδας στο γήπεδο. Τον αγώνα παρακολούθησαν η νέα διοίκηση και φίλοι της ομάδας foto: video : ΑΕ ΔΗΛΕΣΙΟΥ 2005-2015 10 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ http://prigipato-dilesi.blogspot.gr/2015/08/2005-2015-10.html ----------------------------- Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες πάντα με την αναφορά της πηγής , θεωρώ ότι είναι δημόσια. Αν υπάρχουν δικαιώματα παρακαλώ ενημερώστε με για την αφαίρεση τους. Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσε