Νέα Διοίκηση στην Α.Ε. ΔΗΛΕΣΙΟΥ
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiEwmgiedqeu-YpMFSwLQy5uWCb_wY0MYlDexlJO4V7V5dfftOrtYWa0K5isouqUeDbWS-OtyDGvXXS-iYer-2EYzRJKG38BUV6QR8ro6eckZ5aXF9F11zqy6Y9UTp8MEMG80yOe_Qvz_w/s1600/ae+dilesiou.jpg)
Νέα πνοή στη διοίκηση της Α.Ε. ΔΗΛΕΣΙΟΥ με τη διεξαγωγή εκλογών στις 14/06/14 για την ανάδειξη νέας διοίκησης και μετά την πρώτη συνεδρίασης που πραγματοποιήθηκε στις 18/06/14 των εκλεγμένων μελών το διοικητικό συμβούλιο έχει ως εξής : Πρόεδρος : Χαμα ϊ δής Δημήτριος Αντιπρόεδρος Α : Αλεξανδρής Πέτρος Αντιπρόεδρος β : Κατσίμπρας Γεώργιος Γενικός Γραμματέας : Μαριδάκης Εμμανουήλ Αναπληρωτής Γραμματέας : Μαρκέτος Γεράσιμος Ταμίας : Ηλίας Χρήστος Γενικός Αρχηγός : Ρεσβάνης Ηλίας Γενικός Έφορος : Μάρης Δημήτριος Υπ. Δημοσίων Σχέσεων : Νίκου Θεόδωρος Μέλος : Εμμανουιλίδης Κων/νος Μέλος : Αλτζερίνης Κων/νος Οι στόχοι της ομάδας είναι μια καλή πορεία στο πρωτάθλημα με άνετη παραμονή στην κατηγορία και το δ