ΔΗΛΕΣΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2-0 (foto & video)
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh9e3xFntV1_CJkk36-2lUxQ-CA8js19fGch3wOTZy6cTkaKX_4lAE7yT2g9snxI7qk15zxpMvWGLTooV1i-HorHRHbzPP9ko7ibXV-Z58XJ6I_OdqhuEAg1ilECv2wjX_S_vahY5EWOO2J/s640/watermarked-00.jpg)
Το Σάββατο 19/5 στο γήπεδο Σχηματαρίου η Α.Ε. ΔΗΛΕΣΙΟΥ υποδέχτηκε τον ΗΡΑΚΛΗ ΑΣΩΠΙΑΣ για τον 3 ο αγώνα των Play Out Το σκορ άνοιξε στο 60’ ο Γ. Χρήστου μετα από assist του Κ.Φρατζεσκάκη , Μετα από λίγο στο 65’ με μια υπέροχη ενέργεια ο Δ. Αλεξανδρής βρήκε το δίχτυα και διαμόρφωσε το τελικό 2 – 0 Μια πολύ σπουδαία νίκη για την παραμονή της ομάδας στη μεγάλη κατηγορία Όλα τα παιδιά έπαιξαν δυνατά και πίστεψαν στη νίκη Η βαθμολογία μέχρι τώρα : Οι επόμενοι αγώνες είναι : Για το Δήλεσι έπαιξαν : Σπ.Μιγκίρης , Γρ.Τζώρος , Κ.Φρατζεσκάκης , Γ.Λάττας , Γ.Κωφός ,Βαρκώσης , Vanie Boti , Δ. Αλεξανδρής , Α.Αλεξανδρής , Μέρμηγκας , Γ.Χρήστου foto video https://youtu.be/tOVO8oa7uXM -------------------------- Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφί