Ταναγρα, Ιστορικος Σύγχρονος Και Ανθρωπινος Δημος Υποψήφιος Δήμαρχος Γεωργίου Ευάγγελος




ΔΗΛΩΣΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ 
ΤΑΝΑΓΡΑΣ 

Έμβλημα Συνδυασμού 

(Ταναγραία) 
Όνομα Συνδυασμού 
Τανάγρα, Ιστορικός Σύγχρονος και Ανθρώπινος Δήμος 

Γεωργίου Ευάγγελος του Παρασκευά 
(Υποψήφιος Δήμαρχος) 

Εκλογική Περιφέρεια Δερβενοχωρίων 
Πέτρου Χρήστος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Δερβενοχωρίων) 
Σαμπάνης Παρασκευάς του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Δερβενοχωρίων) 
Στέρπης Χρήστος του Κωνσταντίνου (Εκλογική Περιφέρεια Δερβενοχωρίων) 

  
 Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων 
Αλεξανδρής Πέτρος του Ανδρέα (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων)
Αναστασίου Κωνσταντίνος του Παντελή (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Δημητρακάκη Καρροπούλου Αγόρω (Ρούλα) του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Ίσσαρης Αντώνιος του Ξενοφώντος (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
 Κακάλια Ευαγγελία (Λιάνα) του Χρήστου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Κατσιφή Σταυρούλα (Βούλη) του Μιχαήλ (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Κατσιφής Αργύριος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Κριμπάς Χαράλαμπος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Μέμεζας Σπυρίδων του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Παππάς Σπυρίδων του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Πρέκας Νικόλαος του Αλεξάνδρου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Ρίζος Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 
Χιωτάκης Θεόδωρος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Οινοφύτων) 



 Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου 
Βασιλός Αναστάσιος του Αποστόλου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου)
Γερασίμου Μαρίνα του Φωτίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Γεωργίου Γεώργιος του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Κανέλλος Αντώνιος του Κοσμά (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Καπάκας Μιχαήλ του Ευαγγέλου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Καψάλης Απόστολος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Κόκκαλης Γεώργιος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Κορλός Γεώργιος του Θεοφάνους (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Λεβαντή Κατσίμπρα Παναγιώτα (Πένυ) του Σωτηρίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Λίτσας Δημήτριος του Γεωργίου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Μαντής Χρήστος του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Νικολής Δημήτριος του Γερασίμου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Προβελέγγιου Ράμφου Μαρία (Μαίρη) του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Σπύρου Άγγελος του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 
Στρατή Πινήτα Ευγενία του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Σχηματαρίου) 

Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας 
Δουγέκος Νικόλαος του Θεμιστοκλέους (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Κατσέλης Χρήστος του Δημητρίου (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Κυριάκου Θεανώ του Νικολάου (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Παπαγεωργίου Βασίλειος του Ιωάννη (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Σιαμπάνης Ιωάννης του Παναγιώτη (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Σιαμπάνης Χρήστος του Λουκά (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Σφυρίδη Ευαγγελία του Αθανασίου (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 
Χατζή Δήμητρα του Αντωνίου (Εκλογική Περιφέρεια Τανάγρας) 



 Δημοτική Κοινότητα Οινοφύτων 
Γκράβας Δημήτριος του Κωνσταντίνου
Καλλιντέρης Θωμάς του Αποστόλου 
Μαγγίνας Ευάγγελος του Αθανασίου 
Μαρκέτος Γεράσιμος του Στεφάνου Διονυσίου 
Τσιαμούρα Πασχαλιά του Παναγιώτη 
Χαμαϊδής Σωκράτης του Δημητρίου 

Δημοτική Κοινότητα Σχηματαρίου 
Γκαλιμάνας Δημήτριος του Γεωργίου 
Γραμματικού Κυριακούλα (Τούλα) του Κωνσταντίνου 
Καραντώνης Γεώργιος του Μιχαήλ 
Κομπογιάννης Σπυρίδων του Κωνσταντίνου 
Μιχάλα Ελπίς (Ελπίδα) του Δημητρίου 
Χόντζια Ουρανία (Ράνια) του Γεωργίου 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Θωμά 
Γκέλης Δημήτριος του Βασιλείου 
Δρίτσας Ιωάννης του Γεωργίου 
Ζυγούρη Ευμορφία (Έφη) του Χρήστου 
Θεοδώρου Χρήστος του Γεωργίου 

Τοπική Κοινότητα Άρματος 
Δούκα Δήμητρα του Ιωάννη 
Μελετίου Γρηγόριος του Σπυρίδωνος 
Φαλαγγίτης Ευάγγελος του Σπυρίδωνος 

  
 Τοπική Κοινότητα Ασωπίας 
Κουκουβίνος Αθανάσιος του Αριστείδη
Σαμπάνη Σωτηρία του Νικολάου 
Τούντας Θεόδωρος του Χρήστου 

Τοπική Κοινότητα Δάφνης 
Ραυτοδήμος Παναγιώτης του Βασιλείου 
Ρόκας Αντώνιος του Γεωργίου 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας 
Γεωργίου Νικολέττα του Γεωργίου 
Σαντά Σκουρτανιώτη Μαρία του Γεωργίου 

Τοπική Κοινότητα Κλειδίου 
Αικατερίνης Θεόδωρος του Ιωάννη 
Αικατερίνης Νικόλαος του Ιωάννη 
Κάκιος Γεώργιος του Ιωάννη 
Νικητοπούλου Διονυσία του Νικολάου 

Τοπική Κοινότητα Πύλης 
Γεώργας Κωνσταντίνος του Ιωάννη 
Λάμπρου Γεώργιος του Ηλία 
Μιχαήλ Κωνσταντίνος του Σωτηρίου 
Σταμάτη Βασιλική του Δημητρίου 

Τοπική Κοινότητα Σκούρτων 
Ίσσαρης Σωτήριος του Γεωργίου 
Πανουργιά Ιωάννα του Νικολάου 
Παπαθανασίου Χρήστος του Δημητρίου 
Φιλιππής Σωκρατης του Μελετίου  
Τοπική Κοινότητα Στεφάνης 
Φιλιππής Παντελής του Δημοσθένους 

Τοπική Κοινότητα Τανάγρας 
Κατέρου Αλεξάνδρα του Δημητρίου 
Νιχωρίτης Νικόλαος του Κωνσταντίνου 
Τσουβάλας Λεωνίδας του Αντωνίου

Δημοφιλείς αναρτήσεις από αυτό το ιστολόγιο

Δήλωση Μπασιάκου για Αναπάντητες Ερωτήσεις από τους Υπουργούς για τη Βοιωτία

Η ΑΜΑΛΘΕΙΑ Κρητικό Παραδοσιακό παντοπωλείο Πλατεία Δήλεσι

Οι Ταναγραίες κόρες (Tanagra figurine)

ΓΝΩΡΙΜΙΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΠΩΝΥΜΙΑ ΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ