11η πρόσκληση για συνεδρίαση Δημοτ. Συμβουλίου έτους 2017
![Εικόνα](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgNuwe2UTgKnZPo7CLAxpQbn3npWbVZ4WITL15_Ksez24EBtA_GTWanp6SsAb8s1sfClH6bgixoFMlVFn8iMMnlZypp41D_9KnY5lGIm454eUChOrClnLm3eqOUQOxWDU9F_M2PCMNFk4q1/s640/%25CE%25B4%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25BF%25CF%2582+%25CF%2584%25CE%25B1%25CE%25BD%25CE%25B1%25CE%25B3%25CF%2581%25CE%25B1%25CF%2582.jpg)
http://www.tanagra.gr/ --------------------- Οι αναρτήσεις που γίνονται από το διαδίκτυο τα κείμενα και οι φωτογραφίες πάντα με την αναφορά της πηγής , θεωρώ ότι είναι δημόσια. Αν υπάρχουν δικαιώματα παρακαλώ ενημερώστε με για την αφαίρεση τους. Αναρτήσεις η αναδημοσιεύσεις, από άλλες πηγές που αναρτώνται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τα υπογραφούν. Σχόλια που δημοσιεύονται σε αυτό το blog εκφράζουν αυτούς που τα γράφουν.